Akupunktur Sinüzit Tedavisi

Sinüzit, burun boşluğunun etrafındaki hava dolu cepler olarak tanımlanabilecek sinüslerin enfeksiyonudur. Özellikle sık sinüzit atağı geçiren, ilaç tedavisiyle tam iyileşme sağlanamayan, alerjik bünyeye sahip hastalarda akupunktur mevcut tedavi yöntemleri arasında en etkin olanıdır. Seans sıklığı, hastalığına göre günlük, haftada 2-3 kez veya aylık olarak ayarlanır. Bazı mevsimsel hastalıklarda (alerjik astım, alerjik rinit)  her sene belli dönemlerde birkaç seans uygulamak gerekebilir.

Kliniğimizde akupunktur uygulayan Doktor Ebru UYSAL ve Doktor Berna EGEMEN T.C. Sağlık Bakanlığı akupunktur uygulama lisansına sahiplerdir ve muayenehaneleri T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Sağlık Müdürlüğü ruhsatlıdır. Doktorlarımız T.C. Sağlık Bakanlığının vermiş olduğu Muayenehane Akupunktur Ünitesi Yetki Belgelerine ve Akupunktur Tedavisi Uygulama Sertifikalarına sahipler.

Akupunktur ve sinüzit tedavisi ile ilgili sorularınızı aşağıda iletişim bilgiler bölümünde yer alan E-postaya gönderin doktorlarımız cevaplasın veya randevu almak için lütfen 0216 384 20 85 – 86 kliniğimizin telefon numaralarından arayın!